Opinie

Marta i Daniel

Polecamy wszystkim z korzystania z usług Centrum Rozrywki. Jesteśmy bardzo zadowoleni z oprawy muzycznej tj. DJ-a i wokalistki a także z pracy fotografa. Jeszcze raz gorąco polecamy i dziękujemy.

Ela i Łukasz

Bardzo dziękujemy za wspaniałą oprawe muzyczną oraz piękny śpiew wokalistki ,idealne połączenie,pełen profesjonalizm,wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni:-) dziękujemy również fotografowi Pawłowi:-) wspaniała osobowość,poczucie humoru dzieki temu potrafi rozładować stres jaki towarzyszy w tym dniu:-) polecamy w 100% ocene 6+:-)

Marzenka Sławek

Panie Grzegorzu dziekujemy za to ze w tak ważnym dla nas dniu Pan poprowadził muzycznie nasze przyjecie weselne. Jeśli ktoś sie wacha to naprawde polecamy Centrum Rozrywki Space, pelen profesionalizm pod każdym względem i niezapomniana zabawa sprawiły ze urzekł Pan nawet pro-orkiestrowych gości.
Jeszcze raz dziękujemy i Pozdrawiamy ?

Basia i Marek

Dziękujemy za przepiękną oprawę muzyczną naszego przyjęcia weselnego. Pomimo niewielkiej liczby gości, zabawa była przednia, a goście zachwyceni doborem repertuaru. Serdecznie polecam opcję z wokalistką w osobie p. Anetki o anielskim głosie! ? Szczegóły przebiegu imprezy z powodzeniem ustalane mogą być w trakcie trwania przyjęcia, ponieważ p. Grzegorz to świetny słuchacz i w mig realizuje wszelkie pomysły oraz prośby. Na koniec dodajmy, że jest wspaniałym wodzirejem i uroczym człowiekiem ? Dziękujemy raz jeszcze za przemiłą współpracę.

Madzia i Piotr

Pełen profesjonalizm, gwarantowana świetna zabawa i co najważniejsze niezapomniane wspomnienia. Serdecznie dziękujemy i życzymy dalszych imprez z takim świetnym podejściem.
DZIĘKUJEMY !!!!

Asia i Marek

Chcieliśmy serdecznie podziękować DJ za wspaniała zabawę jaką zapewnił podczas naszego wesela ? Wszystkie szczegóły perfekcyjnie dopracowane, nie musieliśmy się niczym martwić. Atrakcje takie jak bańki mydlane to świetny pomysł w szczególności dla najmłodszych ?
No i muzyka oczywiście DOSKONAŁA i dla starszych i dla młodszych. Eh aż chciało by się jeszcze potańczyć…
Szczerze polecamy DJ SPACE!

Iwona i Krzysztof

Bardzo dziękujemy Panu Grzegorzowi za wspaniałą oprawę muzyczną naszego wesela oraz za zaangażowanie i dbanie o to, by każdy z gości weselnych dobrze się bawił, Pełna kultura i profesjonalizm.
WSZYSTKIM NIEZDECYDOWANYM polecamy DJ-a pana Grzegorza na wesele zamiast orkiestry i to z prostej przyczyny… Z DJ macie Państwo gwarantowaną super zabawę z ulubionymi piosenkami w oryginalnych wersjach. Goście mogą dowoli w czasie zabawy weselnej zamawiać piosenki z dedykacjami bez ograniczeń w repertuarze. Gdy prakiet jest zapełniony i goście się dobrze bawią DJ nie przerywa nagle zabawy, aby zrobić przerwę (jedynie na gorący posiłek). Wszystkie szczegóły wesela są ustalane z Młodą Parą. Własna oprawa wizualna (światła, podświetlany parawan przed konsolom), co nadaje specyficzny klimat na sali weselnej.
MY wszystkie formalności z panem Grzegorzem załatwiliśmy mailowo, bez wychodzenia z domu. Było to dużym ułatwieniem dla nas, ponieważ ciągle brakuje nam czasu ?
Pozdrawiamy

Paulina i Szymon

Nasze wesele miało charakter bardzo rodzinny i mieliśmy obawy, czy aby sędziwa część rodziny będzie umiała się odnaleźć. Nasze troski rozwiały się niemal natychmiast, goście bowiem wspaniale bawili się już od pierwszego kawałka, a parkiet był pełen przez cały czas trwania wesela. Wspólnie bawili i młodzi i starsi. Weselnicy docenili stare dobre przeboje w oryginalnym wykonaniu. My sami byliśmy zachwyceni sposobem, w jaki Pan Grzegorz „porywa” ludzi do wspólnej zabawy, a Pani Anetka czaruje ich swoim pięknym śpiewem. Zdecydowanie wybór Dj-a + Pani Wokalistki to strzał w dziesiątkę!
Nam zarekomendowano wybór Centrum Rozrywki SPACE (przy okazji pozdrowienia dla niżej podpisanych Eli i Waldiego z Jarosławia), teraz my polecamy wybór tej firmy innym.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Państwu zawspaniałą oprawę naszego wesela, daliście czadu !!

Ewelina i Zbyszek

Panie Grzegorzu, bardzo dziękujemy za profesjonalna obsługę muzyczna naszego wesela. Wszyscy goście byli bardzo zadowoleni i wspaniale się bawili. Dodatkowe bańki mydlane nadały niesamowitego bajkowego klimatu.
Jeżeli ktoś zastanawia się czy oddać wesele w ręce Pana Grzegorza to polecamy. Dziekujemy rownież Pani Grażynie. Jej pierwszy występ na weselu a spisała się fantastycznie.

Ewelina i Grzegorz

Bardzo dziękujemy Panu Grzegorzowi za cudownie poprowadzone wesele. Zaproszenie DJ-a zamiast orkiestry było strzałem w dziesiatke. Wszyscy goście bawili się cudownie, byli zachwyceni i zaskoczeni że wesele prowadzone przez DJ może być takie udane.
Usłyszeliśmy od gości że coraz bardziej przekonuja się do wesel prowadzonych DJ
Serdecznie polecamy, naprawdę watro, cudowna zabawa.
Dla DJ-a 5+ ?

Anna i Piotr

Serdecznie dziękujemy za profesjonalną obsługę naszego wesela. Goście, choć początkowo zdziwieni, że nie będzie zespołu, byli zachwyceni Dj-em i pięknym śpiewem wokalistki. Wszyscy świetnie się bawili ? Nie sądziłam, że na własnym weselu można się tak dobrze bawić mimo stersu ?
Dziękujemy także fotografowi – Pawłowi. Potrafił doskonale rozładować stres swoimi żartami i uśmiechem. Zdjęcia i fotoksiążka są piękne.
Szczerze Polecamy!!!

Ewelina i Dominik

Nasze wesele prowadzone przez DJ-a z Centrum Rozrywki Space, p. Grzegorza Zywara było najcudowniejszym, na którym dotąd byliśmy ? Wszyscy nasi goście wciąż wspominają wyśmienitą atmosferę i fantastyczną zabawę. Sprzęt- bez zastrzeżeń. Niespodzianka- dym w czasie pierwszego tańca- wywarła niesamowite wrażenia. Jesteśmy nizmiernie wdzięczni za tak wielkie zaangażowanie, dyspozycję, odpowiedzi na każde nasze pytanie, konsultowanie najmniejszych szczegółów z nami. Krótko mówiąć: porządna firma! Szczerze polecamy!

Majka i Adam

Wybór tego duetu był strzałem w 10!!! Początkowo mieliśmy obawy czy DJ sprawdzi się na weselu gdzie prawie wszyscy goście nie mieli wcześniej okazji bawić się przy muzyce puszczanej…Jednak już po pierwszym tańcu i po odśpiewanej przez wokalistkę pierwszej piosence wiedzieliśmy, że to był dobry wybór :).. Goście od samego początku nie mieli ochoty schodzić z parkietu. Różnorodność repertuaru dała możliwość doskonałej zabawy nawet tym najbardziej wybrednym do samegoooo rana:).. Zarówno dorośli jak i dzieci bawili się znakomicie.
Jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tym duetem, i ze szczerego serca polecamy go innym osobom (nawet Tym, co nie są przekonani) ?

Ela i Waldi Jarosław

Serdecznie dziękujemy całej ekipie SPACE za bardzo profesjonalne prowadzenie naszego przyjęcia weselnego. Świetne prowadzenie, niezwykła oprawa świetlna i oczywiście bańki mydlane – to wszystko wprowadziło jeszcze więcej magii do tego i tak już wyjątkowego dla nas dnia. Stresującą atmosferę oddalał od nas dowcip fotografa Pawła i piękny głos wokalistki. Także Wielkie dzięki dla DJ za profesjonalizm w wyborze utworów – nie tylko dla młodych, ale też starsi znaleźli coś dla siebie ?
BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO POLECAMY!!!!!! :):):)

Page: 1 2 3 4