Opinie

 

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim dotychczasowym klientom za wybranie właśnie naszej firmy.

Dziękujemy również za wszystkie rekomendacje.

Zachęcamy nowych klientów do pozostawienia własnej 🙂

Weronika i Bartłomiej

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem sposobu w jaki duet DJ z wokalistką poprowadził nasze wesele. Repertuar muzyczny starannie dobrany, świetne zabawy, dbałość o szczegóły, a także fajny kontakt to cechy które wyróżniają DJ SPACE’a.
Dziękujemy i polecamy serdecznie ?

 

Emilia i Krzysztof

Polecamy gorąco, pełen profesjonalizm, zgrany duet, każdy na weselu zadowolony. Zabawy oczepinowe oraz muzyka dobrane pod upodobania gości oraz pary młodej.

Wokalistka świetnie śpiewa, jeszcze raz serdecznie dziękujemy ??

 

Nicola I Filip

Świetny DJ z Wokalistką! Super impreza, bardzo kreatywne zabawy oczepinowe, goście zadowoleni i my również ?

Polecamy

 

Beata i Konrad

Polecamy serdecznie!
Nie wyobrażaliśmy sobie lepszej zabawy.
Goście zadowoleni, wybawieni.
Pełen profesjonalizm!

 

Adrian i Ola

Polecić to mało!!!
Serdecznie dziękujemy!
Całe wesele poprowadzone profesjonalnie. Dj wraz z wokalistką przejęli inicjatywę i rozbawili naszych gości aż do utraty sił. Świetna Muzyka i zabawy angażowały dzieci i dorosłych do wspólnej integracji.
To był dobry wybór!

Dominika i Maciej

Wesele poprowadzone przez Grzegorza i Klaudię w pełni profesjonalnie. Świetny repertuar, który porwał wszystkich gości do tańca od początku imprezy aż do białego rana. Serdecznie dziękujemy i polecamy!!! 😉

 

Justyna i Michał 

Serdecznie polecamy???. Oraz jeszcze raz Dziękujemy❤️.

Pan Grzegorz wspaniale poprowadził nasze wesele, wszyscy jesteśmy zachwyceni???.  Pełen profesjonalizm ??.

 

Anna i Jakub

Serdecznie polecamy ? jesteśmy zachwyceni Panią Wokalistką i Panem Dj. Jeśli zastanawiacie się kto ma grać na waszym weselu to odpowiedź jest krótka tylko Centrum Rozrywki Space?

Są świetni, zadbali o szczegóły, super zabawy wszelkiego rodzaju. Zabawa do białego rana..??Jesteście po prostu wspaniali i jedyni..???

Ewelina  I Darek

Serdecznie polecamy z całego ❤.  Wesele dzięki duetowi DJ z wokalistką rozkręcił  imprezę na całego. Każdy był na parkiecie, a śmiechu było co nie miara. ? Oby była okazja jeszcze się spotkać.  To był najlepszy wybór!

Damian Natalia

Bardzo polecam Pana Grzegorza rozkręcił wesele w 100%, najlepszy taniec w przebraniach !!! Wesele z Klęczan
100% satysfakcji !!!

Judyta i Krzysiek

Dziękujemy za poprowadzenie naszych poprawin przez DJ z wokalistką z Centrum Rozrywki SPACE. Nie spodziewaliśmy się że będzie lepsza zabawa jak na weselu z orkiestrą i to nie tylko nasze zdanie. Wszyscy chwalili i mówili że dawno się tak nie wybawili ? Pozdrawiamy i mamy nadzieję że jeszcze będziemy na imprezie prowadzonej przez ten duet ?

Justyna

Pan Grzegorz grał na rocznicy ślubu moich rodziców, początkowo rodzice nie byli przekonaniu co do DJ na takiej uroczystości, ale zabawa była przednia, a po północy na naszą prośbę zorganizowane były oczepiny normalnie SZOK jak cioteczki szalały ? POLECAM NIE TYLKO NA WESELA HEHE. SUPER ZABAWA

A i W

U nas na weselu grał DJ z Panią wokalistka. Muzyka, zabawy, konkursy – wszystko super. I dla starszych i dla młodszych po prostu kapitalnie. Trochę znajomych planujących wesele podpytywało później o namiary. POLECAMY!

Grzegorz i Wiola

Polecamy Pana Grzegorza który byl na naszym weselu DJ-em. Zabawa rewelacja wszyscy chwala, wysoka kultura osobista i profesjonalizm. Pozdrawiamy

Kamila i Mateusz

Dziękujemy serdecznie za wspaniałą obsługę muzyczną na naszym weselu.
Świetne tańce i parkiet od samego początku pełny. Widać że DJ i Pani wokalistka znają się na robocie ? Wielki podziw za podejście i pomoc w każdym momencie na weselu. Jesteście SUPER ?

Monika i Paweł

Firma petarda! Wszystko było super, muzyka, atrakcje, zabawy ? Fotograf mistrz, podobnie jak kamerzysta. Polecamy w 100 % ?

Kinga i Józek

Najlepszy dj i wokalistka!

Karolina i Piotr

DJ z wokalistką Aneta dali czadu, goście byli zachwyceni. Pełen profesjonalizm, dziękujemy za ciężki dym i bańki mydlane było pięknie

Agata i Łukasz

Długo zastanawialiśmy się czy wybrać DJ czy zespół na nasze wesele, ale w sumie zdecydowaliśmy się na DJ a trafiliśmy tu z polecenia naszych znajomych ?
Dziękujemy serdecznie za genialne prowadzenie naszego wesela, lepiej nie mogliśmy trafić. DJ zapewnił nam oraz wszystkim gościom dużo radości, zabawa była cudowna ? Profesjonalizm w każdym calu!
Dziękujemy i pozdrawiamy

Urszula i Paweł

DZIĘKUJEMY za muzyczne powitanie, balony dla dzieci, bańki mydlane, prowadzone zabawy, walczyki, pozytywne emocje, wodzirejski zmysł, strój dla maszynisty… A przede wszystkim za muzykę dla każdego pokolenia.
ŻYCZYMY dalszych takich sukcesów!

Marta i Jurek

Jesteśmy bardzo zadowoleni! Muzyka świetnie dobrana do gustu naszych gości, zabawy bardzo ciekawe, super atmosfera! Polecamy serdecznie!

Monika i Rafał

Serdecznie polecamy Pana Grzegorza!!! Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. My jak i goście zarówno ci starsi jak i młodsi świetnie się bawili. Mielismy obawy, co do wesela z DJ bo nigdy na takim nie byliśmy, ale teraz już wiemy, że to była najlepsza decyzja ? Sam Pan Grzegorz jest profesjonalista i przede wszystkim jest prze sympatyczna i kulturalna osoba! Jeszcze raz polecamy !

Gosia i Łukasz

Dziękujemy bardzo za wspaniałą oprawę naszego wesela było magicznie.
Lepiej wymarzyć sobie nie mogliśmy.
Goście bardzo zadowoleni każdy chwalił DJ ?
Polecamy serdecznie bo naprawde warto ?

Dominika i Patryk

Najlepsza Pani wokalistka i najlepszy DJ! Tydzień przed weselem zrezygnowalismy z planowanej orkiestry i zdecydowalismy sie na Panstwa i mielismy wielkiego farta, ze byli Panstwo dostępni. Magiczne foletowe światla, banki mydlane, super muzyka, idealne powitanie. Bylo magicznie. Mega profesjonalnie, NAJLEPIEJ! DZIEKUJEMY!

Ewelina i Krzysztof

DZIĘKUJEMY BARDZO za profesjonalną oprawę muzyczną, dekoracje światłem ( szczerze polecam),za super zabawy, fotografię . Jakbyśmy mieli wybierać jeszcze raz to NA PEWNO wybralibyśmy firmę Grzegorza. POLECAMY Centrum Rozrywki Space:). —–> WARTO <—–.

Page: 1 2 3 4