Opinie

ANIA I WOJTEK

Serdeczne podziękowania za wspaniałą zabawę, niezapomniane chwile dzięki licznym atrakcjom i świetną organizację. Niesamowite zaangażowanie w przygotowania oraz realizację wesela i doświadczenie Grzegorza, sprawiły, że wszystko przebiegło zgodnie z planem, a goście byli zachwyceni szerokim wachlarzem utworów muzycznychi atrakcjami Wszyscy goście bawili się na parkiecie do ostatniej piosenki i wynieśli piękne wspomnienia. Z pełną odpowiedzialnością polecamy usługi CENTRUM ROZRYWKI

Izabela i Andrzej

Bardzo dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną naszego wesela .
Wszyscy goście świetnie się bawili .
Polecamy wszystkim zainteresowanym ich usługi Warto ! ?

Agnieszka i Daniel

Ślemy ogromne podziękowania dla Pana Grzegorza który grał na naszym weselu. Grzegorz jako DJ spełnił nasze oczekiwania na 100! Dziękujemy za ekstra obsługę naszego wesela oraz za ogromne zaangażowanie pod każdym względem. Muzyka, zabawy, podejście do gości WSZYSTKO PERFEKCYJNIE ? Nie sposób nie zauważyć ogromnego doświadczenia jakie posiada DJ a to bardzo pomaga. Chyba zobaczymy się na niejednym weselu w naszej rodzinie bo wiele osób prosiło o kontakt.
Życzymy dalszych tak udanych zabaw!

Wioletta i Grzegorz

Bardzo Dziekujemy za oprawę muzycza naszego wesela. Wybór duetu DJ + WOKALISTKA okazał się strzałem w 10 !!!. Świadczy o tym fakt że goście nie opuszczali parkietu do 5:00 rano i trzeba było przedłużyć godziny grania z czym nie było żadnego problemu. Oprócz profesjonalizmu Pana Grzegorza cechuje dobry kontakt z ludzmi, co niewatpliwie zachęca gości do zabawy. Cały przebieg wesela można omówić wcześniej ewentualne propozycje i sugestie sa jak najbardziej uwzględniane. W żadnym wypadku nie zamienilibyśmy tego duetu na orkiestrę. Nawet osoby poczatkowo sceptycznie nastawione do DJ na weselu w trakcie imprezy zmienili zdanie i brali namiary na Centrum Rozrywki SPACE.
Polecamy również Fotografa Pawła którego profesjonalizm i poczucie humoru bardzo ułatwiało sesję plenerowa.
DZIĘKUJEMY !!! I POLECAMY !!!!!

Magdalena i Janusz

Długo zastanaiwliśmy sie nad orkiestrą na wesele. Wybór jednak padł na DJ Grzegorza z wokalistką. Był to świetny wybór. Doskonała oprawa muzyczna. Świetne zabawy. Bardzo dobry sprzęt grający oraz oświetlenie. Przyrwy tylko na posiłki. Dodatkowe atrakcje w formie dumu i baniek porwały nie tylko najmłodszych. Na naszym weselu pełne szaleństwo na parkiecie trwało od 14 do 5 rano i nie było żadnych problemów z przedłużeniem imprezy. Nie zamienilibyśmy tego duetu na żadną inną orkiestre. Pełen profesionalizm i doświadczenie.
DZIEKUJEMY !!!!!!!!!!!

Ania i Patryk

Właśnie przeglądamy zdjęcia, które dziś dostaliśmy od fotografki… i przywołuje to miłe wspomnienia ? Serdecznie dziękujemy za to, że poprowadziliście naszą weselną zabawę ? szczególnie za pomoc w przygotowaniu składanki na pierwszy taniec ?
Życzymy jeszcze wielu FAJNYCH imprez!!!

Iza i Maciek

Dziękujemy za genialne i profesjonalne przygotowanie wesela! Było wyczesane w kosmos! Szczerze, to nawet słów brakuje na opisenie tego, jak jesteśmy wdzięczni, ponieważ sukces naszego wesela w dużej mierze przypada właśnie Tobie drogi Grzegorzu ? Dziękujemy za wszystkie atrakcje, zabawy, świetną muzykę, cierpliwość do gości oraz za całą współpracę podczas tej nocy. Będziemy ją wspominać jak najczęśćiej!
A Wam drodzy goście tej strony, możemy polecić DJ całym sercem, bo szczerze? Orkiestra przy Nim naprawdę wymieka!

Magda i Paweł

Dziękujemy za wspaniałą zabawę i profesjonalną obsługę wesela. Serdecznie wszystkim polecamy, zwłaszcza duet z piękną wokalistką?

Kasia i Rafal

Bardzo dziekujemy za wspaniala oprawe muzyczna naszego przyjecia weselnego. Jestesmy bardzo zadowoleni z duetu czyli DJ z wokalistka, grali lepiej niz nie jedna orkiestra. Dziekujemy jeszcze raz, polecamy wszystkim!!

Kasia i Mariusz

Serdecznie polecamy duet Dj z wokalistka – pełan profesjonalizm! Goście jak i my byli zachwyceni i świetnie sie bawiliśmy, ? Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy:):)

Klaudia i Wacław

Gorąco polecamy Dj Space ? świetna zabawa, pełen profesjonalizm, świetne atrakcje min. bańki mydlane dla dzieci zrobiły furorę również wśród dorosłych. Jesteśmy zadowoleni, że nasz wybór padł na tego Dj a nie na zespół. Wszyscy goście stwierdzili, że orkiestra by przy Dj Space wymiękła ?
Serdecznie pozdrawiamy ?

M i P

goraco polecamy duet dj z wokalistka – pełen profesjonalizm, niezwykla życzlowiośc i urzekajacy głos wokalistki ? … Bardzo dziękujemy za podtrzymanie wyjatkowego charkateru Naszego dnia ?

Monika i Robert

Zdecydowaliśmy sie na DJ-a i nie żałujemy, pełen profesjonalizm, goście i my bawiliśmy sie świetnie, nic dodac nic ujać. Jak najbardziej polecamy usługi Pana Grzegorza.

Monika i Piotrek

Bardzo dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną naszego przyjecia weselnego. Zarówno goście, jak i my byliśmy zachwyceni ?
Dużo lepsza wersja niż orkiestra!
Polecamy gorąco

Katarzyna i Łukasz

Bardzo dziękujemy za oprawę muzyczną naszego wesela. Wszyscy goście byli bardzo zadowoleni i bardzo dobrze się bawili. Dobór muzyki był odpowiedni. Goście chwalili, że wybór był słuszny, nie brakowało nikomu orkiestry. Polecam wszystkim niezdecydowanym.

Page: 1 2 3 4