Opinie

Ania i Michał

Jesteśmy bardzo zadowoleni z duetu czyli DJ z wokalistką.
Byli bardzo profesjonalnie przygotowani, grali lepiej niż nie jedna orkiestra. Od pierwszego tańca do samego końca wszyscy bardzo dobrze się bawili.
Bardzo polecamy wszystkim skorzystania z usług Centrum Rozrywki Space.

Agata i Andrzej

Witam,
jesteśmy bardzo zadowoleni z duetu DJ+wokalistka, wszyscy bardzo dobrze się bawili.
Polecamy

Patrycja i Wiktor

Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy Dj z Wokalistką ! Żałujemy tylko, że nie skorzystaliśmy z Fotografowania i Wideofilmowania ?
Goście byli zadowoleni i co niektórzy stwierdzili, iż Dj jest lepszy niż jaka kolwiek orkiestra ? Z taką firmą nie ma nudów na weselu ?
Jeszcze raz polecamy !!! ;))

Agnieszka i Piotr

Jeśli ktoś jeszcze się zastanawia a szuka dobrego DJ na wesele to polecamy w 100% Nasze wesele było niesamowite. Nawet się nie spodziewaliśmy że od pierwszej kolejki ktoś będzie tańczył a tu takie miłe zaskoczenie.
Po naszym pierwszym tańcu już prawie wszyscy goście byli na parkiecie i tak do samego końca:) Wiele osób było pierwszy raz na weselu z DJ a chwalą do tej pory. SZCZERZE POLECAMY!

Edyta

Jestem bardzo zadowolona z kompleksowej obsługi w postaci fotografa oraz DJ i wokalistki z centrum rozrywki. Super muzyka, świetne zdjęcia i atmosfera. DZIĘKUJEMY!

Maciek i Ilona

Serdecznie dziekujemy za oprawe muzyczna naszego wesela poprostu spełniliście nasze oczekiwania pod każdym względem goście byli zachwyceni my rownież.
Jeszcze raz serdecznie DZIĘKUJEMY i POLECAMY naprawdę warto!!!!!!!

Rafał Rzeszów

Witam:)
Polecam duet Dj z wokalistką!!! Wszyscy byli zachwyceni różnorodnością repertuaru i to że muzyka jest również na żywo. Wokalistka śpiewa pięknie;) Widać że wiedzą co robią i robią to świetnie!!! Nie było chwili by parkiet świecił pustkami!!! Zdecydowanie polecam!!! Każdy powtarzał iż taki duet jest lepszy od orkiestry!!!
Pozdrawiam i dziękuję jeszcze raz:)

WIOLA i SYLWEK

Serdecznie dziękujemy za świetną oprawę muzyczną naszego wesela. Goście byli pod ogromnym wrażeniem każdy chwalił, każdy się bawił repertuar był urozmaicony i dobrany do zmieniającego się składu tańczących na parkiecie gości którzy bawili się do białego rana. Jeszcze raz dziękujemy i polecamy wszystkim bo warto.

Małgorzata i Grzegorz

MIŁO WSPOMINAMY WSPÓŁPRACĘ Z CENTRUM ROZRYWKI SPACE. SPEŁNIONE ZOSTAŁY WSZYSTKIE NASZE OCZEKIWANIA ODNOŚNIE RÓŻNORODNOŚCI UTWORÓW. GORĄCO POLECAMY WSZYSTKIM POSZUKUJĄCYM. NAPRAWDĘ WARTO. POZDRAWIAMY ?

Magdalena i Tomasz

Bardzo miło wspominamy nasze wesele dzięki Centrum Rozrywki. Goście bawili się do białego rana:) Dziękujemy raz jeszcze ? Polecamy wszytkim!

Beata i Robert

Dziękujemy bardzo firmie Space za kompleksową obsługę naszego wesela. Polecamy wszystkim zainteresowanym ich usługi – pełen profesjonalizm i umiejetność stworzenia fajnej atmosfery. Pozdrawiamy ?

Magda

Bardzo dziękuję za zapewnienie doskonałej oprawy muzycznej na naszym weselu! Polecamy Was teraz wszystkim znajomym i życzymy samych sukcesów.

Page: 1 2 3 4